Apsildāma auto krūze 12V

  • Modelis: 12V

12V apsildāma automašīnas krūze automašīnai apsildāma krūze 450 ml nerūsējošā tērauda ceļojumu elektriskā kafijas krūze 14 unces Izolētais krūzes termoss ar apsildi. Ērti iederas automašīnas krūzes turētājā un pievieno cigarešu šķiltavai, lai dzēriens būtu silts.

Sildīšanas funkcija un praktiskums, saglabā temperatūru 65°C. Baterijas nav nepieciešamas, vienkārši pievienojiet cigarešu piesmēķētājam uz paneļa. Piezīme. Šī izstrādājuma ieejas jauda ir 60 W (12 V/5 A). Pirms pirkšanas, lūdzu, apstipriniet, ka cigarešu šķiltavas izejas jauda ir lielāka par 60 W, pretējā gadījumā tā pārtrauks darboties cigarešu šķiltavas pārslodzes aizsardzības dēļ.

PASTĀVĪGAS TEMPERATŪRAS TEHNOLOĢIJA - Automātiski apsildāma elektroniskā ceļojumu krūze, ar 450ml ietilpību, kas pietiek personīgai lietošanai, paredzēta karstā ūdens, kafijas, piena, tējas vai citu dzērienu uzsildīšanai un uzturēšanai pareizajā aptuveni 65 grādu temperatūrā.

- izcils izolācijas efekts, izturīgs plastmasas ērts rokturis, noņemams standarta 12V auto adapteris, komplektā automašīnas cigarešu šķiltavas, piemērots visiem automašīnas barošanas avotiem, līnijas garums ir pietiekams automašīnas salona telpai, piemērots lielākajai daļai automašīnu krūzīšu turētāju.

  • 9,00€

Visited products