Westfalia - DEKRA, Treileru tīkls

  • Modelis: 878583

Acs izmērs 250 x 350 cm kā svarīgs universāls auto aksesuārs. Piekabes tīkls ir īpaši elastīgs un izturīgs. Iebūvētā gumijas spriegošanas siksna cieši un bez atstarpēm pieguļ ap katru piekabi, nodrošinot savu un citu drošību.

Augsta kravas drošība autotransporta laikā – šis elastīgais siets nodrošina optimālu kravas nostiprināšanu, transportējot puspiekabē. Pat avārijas bremzēšanas laikā produkts neslīd un neizkrīt.

Optimāla kravas novietošana un ērta vadāmība – atšķirībā no brezentiem šis piekabes tīkls optimāli pielāgojas jebkurai kravas formai un izmēram; Var piestiprināt un noņemt vēlreiz, lai ietaupītu laiku, izmantojot jebkuru treileru piekabi

Ļoti viegli tīrāms un ietaupa vietu uzglabāšanai: tīklu var glabāt jebkurā bagāžniekā, lai ietaupītu vietu pirms un pēc lietošanas. Nav nepieciešama īpaša tīrīšana vai apkope. Pēc lietošanas vienkārši salokiet un uzglabājiet

Visām atvērtās virsbūves piekabēm, kuru maksimālais izmērs ir 250x350 cm - elastīgs neilona siets ar nepārtrauktu spriegošanas auklu, kas izgatavots no izturīgas, neplīstošas ​​gumijas, ir ideāli piemērots visām atvērtās virsbūves piekabēm.

  • 28,00€
  • 19,00€


Visited products