Vernjē suports - 150mm elektronisks

  • Modelis: digital caliper 150mm

Digitālais vernjē suports, 0-6 collu CACHOR Vernjē suports - 150 mm elektronisks nonjē suports ar lielu LCD ekrānu, automātiska izslēgšanās, konvertēšana uz collām un milimetriem Par šo vienumu

4 MĒRĪŠANAS REŽĪMI: Šo digitālo nonija suportu var izmantot, lai izmērītu iekšējo un ārējo diametru, dziļumu un piķi, izmantojot divus žokļu komplektus un irbuli. Darbojas ar akumulatoru, komplektā ir iepriekš uzstādīts akumulators un rezerves akumulators.

PRECĪZI MĒRĪJUMI: Mērījumu diapazons: 0-6 collas / 0-150 mm; Izšķirtspēja: 0,01 colla / 0,1 mm; Precizitāte: ± 0.2mm / 0.01in. Ideāls un precīzs suporta mērīšanas rīks mājas / mājas mērīšanai.

INCH/MM CONVERSION: Ātri pārslēdzieties starp divām vienībām: collu un milimetru ar vienu pogu, noteikti ietaupīsiet jūsu laiku. Izgatavots no izturīga oglekļa šķiedras plastmasas materiāla, izturīgs un pārnēsājams.

NULLES IESTATĪŠANAS FUNKCIJA: gudrs dizains ļauj iestatīt nulli, vienkārši nospiežot pogu, un sākt jaunu mērījumu jebkurā skalas vietā, kas ir ideāli piemērots diferenciālajiem mērījumiem.

LIELS LCD EKRĀNS UN AUTOMĀTISKĀ IZSLĒGŠANA: Liels un viegli nolasāms LCD palīdz ātri un viegli iegūt precīzus rezultātus, automātiska izslēgšanās, lai taupītu akumulatoru pēc 5 minūtēm, ja nedarbojas.

  • 12,00€

Visited products