Blumselda ūdensputnu strūklaka ( transport. def. )

  • Modelis: 10034809

Produkta apraksts :

Blumfeldt Waterbirds dārza strūklaka pārsteidz ar dekoratīviem putna formas elementiem, stilīgu LED apgaismojumu un klusām skaņām dārzā vai viesistabā.

Ūdensputnu dārza strūklaka ar izmēriem 60 x 47 x 30 cm (PxAxG) ir patīkami kompakta un ar maigu ūdeni un vara krāsas putnu figūriņām piepilda dzīvojamās istabas un dārzus ar aicinošu un mierīgu atmosfēru. Smalkais LED apgaismojums piešķir strūklakai papildu mirdzumu un padara to par estētisku vizuālu izcēlumu pat vakarā un naktī. Papildus relaksējošajam efektam dekoratīvajai strūklakai ir arī papildu pozitīva ietekme uz veselību mājoklī: tā automātiski mitrina gaisu, uzlabo iekštelpu klimatu un ļauj ieelpot svaiga gaisa elpu. Akas sūknis nodrošina slēgtu ūdens kontūru ar 7W jaudu, lai taupītu enerģiju un ir patīkami kluss pat nepārtrauktā darbībā. Pateicoties cementa ražošanai, dārza strūklaka ir optimāli aizsargāta no vēja un laikapstākļiem. Tāpēc to var uzstādīt un apbrīnot ārā visu gadu. Ar savu pelēko krāsu un atturīgo efektu ūdensputnu dārza strūklaka lieliski iekļaujas jebkurā dārzā un dzīves vidē. 5 m barošanas kabelis vienkāršo vietas izvēli un nodrošina elastīgu pozicionēšanu.

Blumfeldt Waterbirds dārza strūklaka pārsteidz ar saviem stilīgajiem dekoratīvajiem elementiem, valdzinošo dekoratīvo apgaismojumu un maigo ūdens spēli.

Īpašības un izmēri:

Sūkņa jauda: 7W

Aizsardzības pakāpe: IPX8

LED apgaismojums

Visi laikapstākļi

Akas materiāls: cements

Putnu figūriņu materiāls: alumīnijs.

Piemērots lietošanai iekštelpās un ārā.

Barošana: 220-240V ~ 50/60Hz

Izmēri: apm. 60 x 47 x 30 cm (PxAxG)

Strāvas kabeļa garums: apm. 5 m

Svars: apm. 20 kg

  • 289,00€
  • 129,00€


Visited products