Blumfeldt Shinecube XL LED ( Demo )

  • Modelis: 10033732

Funkcijas: elegants un moderns dizaina elements dārzam un dzīvoklim

Visas krāsas: LED apgaismojums ar 16 krāsu opcijām un četriem krāsu maiņas režīmiem

Vienkārša vadība: ietver tālvadības pulti ar darbības rādiusu 3 m.

Daudzpusība: lieliski piemērota arī kā sēdeklis vai galds dārzā un uz dīvāna.

Darbības laiks: Neatkarīgs no barošanas avota, pateicoties 2400 mAh litija jonu akumulatoram ar darbības laiku līdz 15 stundām.

Produkta apraksts :

Ar Shinecube XL gaismas kubu no Blumfeldt jūs varat ienest dzīvoklī, terasē un dārzā atmosfērisku apgaismojumu, kas ir patiesi iespaidīgs. Neatkarīgi no tā, kāda ir jūsu iecienītākā krāsa, Shinecube XL tā ir. Aktivizējiet 16 krāsainās gaismas diodes vai nu stāvēšanas režīmā, vai izmantojiet vienu no četriem krāsu maiņas režīmiem, lai apgaismotu sēdekļa kubu. Papildu dimmer funkcija palielina iespējamo izkliedi, kā arī atmosfēras efektu – no romantiska mirdzuma līdz kvēlojošam mirdzumam, jums ir četri spilgtuma līmeņi, no kuriem izvēlēties.

40 x 40 x 40 cm gaismas kubs ir ūdensizturīgs līdz IP68 pret lietu vai sniegu, un to var lieliski izmantot dārzu, balkonu vai terašu dekoratīvam apgaismojumam. Pateicoties tā izturīgajai formai un kravnesībai līdz 120 kg, tas ir ideāli piemērots lietošanai arī kā sēdeklis. Blumfeldt Shinecube XL ir īpaši pievilcīgs, pateicoties četriem gaismas maiņas režīmiem. Tātad, izmantojot funkciju "Smoothing", tā var vienmērīgi pāriet no vienas krāsas uz citu vai mirgot visas krāsas pa vienai ar funkciju "Flash". Stroboskopiskā funkcija izraisa gaismas diožu strauju mirgošanu, savukārt blāvajā režīmā tie spilgti iedegas un pēc tam ļoti lēni nodziest. Tāpēc gaismas kubs piedāvā pareizo gaismu jebkuram gadījumam, neatkarīgi no tā, vai tā ir jautra ballīte baseinā, jautra ģimenes tikšanās vai romantiskas vakariņas sveču gaismā diviem. Protams, apkārtējā gaisma ir lieliski piemērota arī Ziemassvētku dekorēšanai.

Shinecube XL Light Cube darbina iebūvēts 2400 mAh litija jonu akumulators, pilnībā bez kabeļiem vai saules paneļiem. Pilna uzlāde ļauj Shinecube XL spīdēt no 5 līdz 15 stundām atkarībā no darbības režīma. Lietošanas ērtībai, īpaši, ja to izmanto kā dekoratīvu apgaismojumu grūti sasniedzamās vietās, Blumfeldt's Shinecube XL ir aprīkots ar intuitīvu tālvadības pulti ar 3 metru darbības rādiusu.

Īpašības un izmēri:

LED spuldzes

Materiāls: PE + ABS

Ieslēdziet/izslēdziet ar grīdas pogu

Akumulatora uzlādes laiks: apm. 6 h

Enerģijas patēriņš: 1.4W

Maks. akumulatora darbības laiks: apm. 15 h

Gaismas kuba izmēri: 40 x 40 x 40 cm (PxAxG)

Strāvas kabeļa garums: 1,6 m

Vieglā kuba svars: apm. 4,2 kg

  • 99,00€
  • 39,00€


Visited products