Koka skaldītājs Westfalia "X-Split"

  • Modelis: 968611

Efektīvs konusveida baļķu skaldītājs malkas ieguvei

Augstas kvalitātes tērauda skaldīšanas urbis ir iespaidīgs, pateicoties tās ērtai lietošanai.

Baļķu skaldītājs ir piemērots lietošanai ar akumulatora urbjmašīnām un urbjmašīnām.

Ar konusa baļķu skaldītāju jūs varat viegli pagatavot iekurtu kamīnam, grilam vai ugunskuram.

Pateicoties konusa formas urbjam, koksnes skaldīšana kļūst daudz vienkāršāka.

Rievotais konusa dizains neļauj ierīcei slīdēt pat smaga darba laikā.

Malkas skaldītājs Westfalia “X-Split” ir neaizstājams palīgs malkas gatavošanā un iekuršanā mājas kamīnam, grilam vai ugunskuram.

Praktiskais sešstūra turētājs ļauj bez piepūles piestiprināt sējmašīnu pie auklas vai auklas urbjmašīnas un nekavējoties sagatavot to lietošanai. Izmantotais šķelšanas spēks ir atkarīgs no sējmašīnas veiktspējas. Izmantojot konusa formas baļķu skaldītāju, var skaldīt malku dažāda izmēra gabalos.

Pateicoties augstas kvalitātes tērauda apstrādei, koka skaldītājs ir izturīgs un efektīvs pat bieži lietojot. Rievu dizains neļauj ierīcei slīdēt pat sarežģītā darba laikā, un koniskā forma ievērojami atvieglo koka skaldīšanu. Izmantojot konusveida urbi, koksne bez lielas piepūles un ļoti īsā laikā tiek nogādāta līdz vajadzīgajam izmēram uzglabāšanai. Elastīga montāža ļauj izmantot baļķu skaldītāju darbnīcā, dārzā vai kempingā.

Esiet uzmanīgi, rīkojoties ar koka skaldītāju. Noteikti valkājiet ciešu apģērbu un sapiniet garus matus, lai tie neiekļūtu svārpstā. Griezuma izturīgi apavi nodrošina papildu drošību.

Izmēri:

Kopējais urbja garums: 135 mm

Urbja diametrs: 32 mm

  • 10,00€

Visited products