MEDION® Smart Automatic Feeder MD 60228

  • Modelis: MEDION® MD 60228

informācija par produktu :

Izmantojot šo automātisko padevēju, jūs varat pabarot savus istabas biedrus pat tad, kad esat ilgu laiku prom no mājām. Pateicoties regulējamiem barošanas laikiem, jūsu mīļie nekad vairs nepalaidīs garām maltīti tikai tāpēc, ka jums tas aizņem ilgāku laiku. Jūs pat varat bez problēmām sekot līdzi saviem pūkainajiem draugiem – pateicoties iebūvētajai kamerai un praktiskajai MEDION Pet lietotnei Android vai iOS ierīcēm, varat skatīties mājās jebkurā laikā. Un, ja jūsu suņi vai kaķi uzvedas īpaši labi, vienkārši dodiet viņiem papildu porciju. Manuālā padeve, pat atrodoties ceļā, padara to iespējamu. Šeit viss ir pārdomāts, lai jūs un jūsu mājdzīvnieki varētu labi pavadīt laiku pat tad, kad esat īslaicīgi šķirti.


“Viedā automātiskā padevēja padara sausās barības padevi daudz vienkāršāku! Neatkarīgi no tā, vai tas ir grafiks vai ātra "izteikta daļa" kā neliela atlīdzība, tas ir ļoti vienkārši, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru. Pat iestatīšana, ieskaitot pieslēgšanos mājas tīklam, aizņēma tikai 5 minūtes. Ar mūsu diviem pūkainajiem draugiem priekšrocība ir nepārprotama tā, ka jūs vairs neesat pārēdis. barotava mums ir priekšrocība un atvieglojums, un mēs to noteikti varam ieteikt!


Mēs iesakām automātisko padevēju visiem suņu un kaķu īpašniekiem!

“Mēs to pārbaudījām ar diviem mūsu kaķiem. Sākumā abas dāmas bija ļoti atturīgas un nācās vairākas reizes paskatīties, kas tas īsti ir. Otrajā dienā viss vairs nebija problēmu, un viņi lieliski ēda no bļodas. Lietotne ir patiešām viegli lietojama un darbojas lieliski. Automātiskās barošanas plāns ir īpaši ērts, kad atrodaties ārpus mājas, lai jūs vienmēr varētu paēst divatā. Tīrīšana ir arī ļoti vienkārša un vienkārša. Iepriekš mēs nekad nebūtu iegādājušies šādu automātisko padevēju, bet tagad mēs tam pilnībā uzticamies un varam tikai ieteikt.

Liela ietilpība

Ar 3,7 litru ietilpību automātiskā barotava ir īpaši liela un var ērti pabarot jūsu mājdzīvniekus ilgu laiku, pat ja jūsu tikšanās ir garākas. Iekļauta arī dažas papildu porcijas starp tām.


Automātiskais barošanas laiks

Jūsu dzīvnieku diennakts ritms paliek nemainīgs — neatkarīgi no tā, kur atrodaties. Vienkārši iestatiet noteiktu barošanas laiku, kad jūsu mājdzīvniekiem vajadzētu ēst. Tas jums noderēs darba dienās, kā arī, piemēram, ja vēlaties ilgāk pagulēt brīvdienās.

Manuālā padeve

Vai jūs vēlētos darīt kaut ko jauku saviem pūkainajiem deguniem, izņemot kompleksās maltītes? Nav problēmu! Varat izmantot praktisko lietotni operētājsistēmām Android un iOS, lai jebkurā laikā aktivizētu barošanu ar rokām, lai apbalvotu par labu uzvedību vai aizkavētu papildu gaidīšanas laiku, ja esat ilgu laiku prom.

Ideāli porcijās

Jūsu mājdzīvniekiem vajadzētu saņemt pietiekami daudz barības, bet ne pārēsties. Tādējādi jūs varat viegli noteikt porciju skaitu un jebkurā laikā to pielāgot.


Kontrole, izmantojot MEDION Pet lietotni

Izmantojot šo automātisko padevēju, jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu dzīvnieki ir labi aprūpēti, un jūs varat vienkārši pārbaudīt, kas notiek. Ērtā MEDION Pet lietotne mobilajām ierīcēm ar iOS vai Android nodrošina piekļuvi tiešraides video plūsmai un svarīgākajiem barošanas iestatījumiem no jebkuras vietas pasaulē.

kamera un mikrofons

Praktiskā lietotne ļauj sazināties ar mājdzīvniekiem. Padevējs pārraida HD video ar plašu skata leņķi 120° un vienmērīgu balsi pēc vēlēšanās. Tādējādi ir gandrīz tā, it kā jūs pats būtu mājās.

Dati:

pamata īpašības

Vadība, izmantojot MEDION® Pet App**

Balss vadība

Automātiskais barošanas laiks

Sausās barības manuāla barošana, t.i. B. kā atlīdzību

Programmējams porciju skaits

HD video ierakstīšana un balss pārraide

Dzīvnieka vērošana ēšanas laikā

Divkāršs barošanas avots (darbs no tīkla vai barošanas avots*)

Vienkārša demontāža rūpīgai tīrīšanai

Kopējais tilpums 3,7 litri

piegādes apjoms

Viedā automātiskā padeve MD 60228

MicroUSB kabelis

Lādētājs

Rokasgrāmata

garantijas talonu

savienojumiem

MicroUSB savienotājs strāvas padevei ar komplektā iekļauto maiņstrāvas adapteri

A tipa USB savienotājs barošanai, izmantojot barošanas avotu

  • 125,00€
  • 59,00€


Visited products