Klarstein CA2PM Uhrenbeweger 4 ( Demo )

  • Modelis: 10004396

Ar rokām veidotais ierīces korpuss ir pārklāts ar vairākiem melnas daudzslāņu klavieru lakas slāņiem. Liela griezuma akrila stikla logs bez malām sniedz skaidru skatu uz interjeru, kura smalkais oglekļa izskats parāda uzglabāto pulksteni ar smalku, elegantu atturību.


Pulksteņmeistara galvenā funkcionālā pieeja ir plaukstas locītavas kustību atdarināšana. Tādējādi jūs novērsīsit (īslaicīgi neizmantota) hronogrāfa uztīšanu, kā arī novērš kaitīgu eļļas traipa pielipšanu.


Klarstein CA2PM rotē līdz pat četriem automātiskajiem pulksteņiem ar universālām priekšrocībām, kas tiek apkalpoti ar četrām dažādām automātiskajām rotācijas sistēmām. Programmas izvēle tiek veikta atsevišķi abām pulksteņu platformām.


Iebūvētais akumulators ar ilgu darbības laiku atbrīvo rūpnīcas pulksteni no nepieciešamības to uzstādīt tiešā kontaktligzdas tuvumā.


1. programma: 6 minūtes pulksteņrādītāja virzienā, 30 minūšu pārtraukums, 6 minūtes pulksteņrādītāja virzienā utt.

2. programma: 6 minūtes CCW, 30 minūšu pārtraukums, 6 minūtes CCW utt.

3. programma: 20 minūšu griešanās pretēji pulksteņrādītāja virzienam, 10 minūšu pārtraukums, 20 minūšu griešanās pulksteņrādītāja virzienā, 10 minūšu pārtraukums, 20 minūšu griešanās pretēji pulksteņrādītāja virzienam utt.

4. programma: 10 minūtes pulksteņrādītāja virzienā, 10 minūtes pretēji pulksteņrādītāja virzienam - atkārtojiet secību 3 stundas, pēc tam 9 stundu pārtraukums, atsāciet 3 stundu programmu

Pastiprinošie gredzeni pulksteņu spilveniem - pulksteņiem ar īpaši garām rokassprādzēm

griežas abos virzienos (pa kreisi / pa labi)

zems darbības troksnis

Ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis nemanāmi uzstādīts aizmugurējā panelī

Barošana: 12V, 0,5A

32 x 18,5 x 18,5 cm (PxAxG)

Svars: 2,8 kg

  • 169,00€

Visited products