Amplicomms BigTel 1582

  • Modelis: BigTel 1582

Amplicomms BigTel 1582 lielas pogas bezvadu tālrunis senioriem ar automātisko atbildētāju un papildu klausuli — brīvroku tālruņi vājdzirdīgajiem — tālruņi ar dzirdes aparātiem.Par šo produktu

Labākais tālrunis cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem. Šim mājas tālrunim ir regulējams zvana skaļums, ko var palielināt līdz 90dB. Tas ir skaļāks par elektrisko zāles pļāvēju! Tālrunim ir arī vizuāls zvana indikators, kas padara ienākošā zvana nepamanīšanu vēl grūtāku! Arī sarunas laikā skaņu var palielināt par 35 dB. lai sarunas būtu vieglāk klausīties un sekot līdzi! Tālrunis ir saderīgs arī ar dzirdes aparātu!

Lielas pogas. Atmiņas pogas un numura sastādīšanas taustiņi ir ļoti lieli, tāpēc tie ir viegli saskatāmi. Ideāli piemērots veciem draugu radiniekiem ar redzes traucējumiem vai nestabilām rokām, kuriem nepieciešama papildu palīdzība.

Automātiskā atbildētāja bāzes stacija. Ērti lietojamais automātiskais atbildētājs var saglabāt līdz 30 minūtēm ziņojumus. Bāzes stacija darbojas arī kā skaļrunis, kas var atbildēt uz zvaniem pat tad, ja klausule nav uz bāzes ierīces. Šim modelim ir arī papildu klausule, kas nozīmē, ka tālrunis vienmēr ir sasniedzams.

Tiešās atmiņas pogas. Mājas tālrunim BigTel 1580 ir 3 ērti lietojamas tiešās atmiņas pogas. Tas ļauj vecākiem radiniekiem vai draugiem vienkārši piezvanīt saviem mīļajiem, nospiežot pogu.

Liels rakstzīmju displejs. Lielais aizmugurgaismojuma rakstzīmju displejs ļauj viegli redzēt ienākošos zvanus. Apvienojumā ar īpaši lielajām pogām zvanīšana ir vienkāršāka nekā jebkad agrāk cilvēkiem ar vāju redzi.

Uzlabota skaņa ar unikālu skaņu

Ideāli piemērots cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem un visiem lietotājiem, kuriem nepieciešams tālrunis ar uzlabotu skaņu.


Zvana signāla skaļumu var iestatīt līdz 90 dB, lai jūs nekad nepalaistu garām zvanu.


Skaļumu var iestatīt piecos dažādos līmeņos gan austiņu, gan skaļruņu režīmā atkarībā no lietotāja dzirdes.


Sarunas laikā var izmantot arī skaļuma palielināšanas pogu (maks. +35 dB).

  • 89,00€
  • 49,00€


Visited products

Amplicomms BigTel 1582

49,00€ 89,00€