Klarstein AquaLine, Reversās osmozes ūdens filtrēšanas sistēma ( Demo )

  • Modelis: 10045497

Produkta apraksts :

Klarstein AquaLine 3L reversās osmozes ūdens filtrēšanas sistēma mājām, 50 GPD ietilpība, galda ūdens filtrēšanas sistēma ar 5 pakāpju filtrēšanu un 3 iebūvētiem filtriem

Uzlabotā Klarstein reversās osmozes sistēma apvieno trīs iebūvētos filtrus. PAC priekšfiltrs sastāv no nogulsnēm un aktīvās ogles bloķējoša filtra, lai noņemtu lielākas daļiņas, piemēram, smiltis vai rūsu. Reversās osmozes membrāna satur īpaši smalkas poras, kas aiztur mazākās vielas, kas piesārņo ūdeni. Pēdējais filtrs ir CF postfiltrs, kas attīra ūdeni ar vērtīgām minerālvielām, piemēram, kalciju, magniju, nātriju un kāliju, kā arī līdzsvaro pH vērtību.

Filtrēts ūdens tagad ir gudrāks

Atšķirībā no tradicionālajām reversās osmozes sistēmām, mūsu virtuves reversās osmozes sistēma ir aprīkota ar jaunāko augstas izšķirtspējas skārienekrānu, kas nodrošina kontroli un informāciju. Izmantojiet to, lai saņemtu brīdinājumus par filtra nomaiņu, lai ūdens būtu tīrs. Jūs varat uzraudzīt ūdens kvalitāti reāllaikā, mērot daļās uz miljonu (ppm). Tas jums pateiks, kad 3L ūdens tvertne ir jāuzpilda un kad ir laiks iztukšot atsevišķu 1L notekūdeņu tvertni. Visbeidzot, tas parāda temperatūru un sniedz ieteikumus: 15-22°C istabas temperatūras ūdenim; 45°C bērnu pārtikai; 55°C pienam ar medu; 80°C, lai vēl varētu dzert karstu tēju; un 90°C un 100°C karstai kafijai, tējai vai ēdiena gatavošanai. Ir arī bērnu bloķēšanas sistēma.

Produkta īpašības:

- Darbojas ātri, lai nodrošinātu svaigu, lieliskas garšas ūdeni.

- HD skārienekrāns ar informāciju un atgādinājumiem

- Zema notekas attiecība 1:1,2 (notecēt uz tīru ūdeni) un ūdens patēriņš 7,8 l/stundā.

- Mūsdienīgs, plāns dizains, kas neaizņem visu izlietni.

- PAC/CF un RO filtru kalpošanas laiks ir attiecīgi 1 un 2 gadi.

Piegādes apjoms

RO ūdens filtrēšanas sistēma (ar filtriem)

Daudzvalodu lietotāja rokasgrāmata

Izmēri:

Izmērs: 38,7 x 20 x 45 cm (LxWxH)

Svars: 7,4 kg

  • 545,00€
  • 249,00€


Visited products