Gaisa dzesētājs Team Kalorik, gaisa kondicionieris, mobilais 5-in-1

  • Modelis: TKG ACO 1002

Universāls gaisa atsvaidzinātājs.

TKG ACO 1002 ir daudz funkciju. Papildus klasiskajai dzesēšanas funkcijai, kuras dēļ gaiss telpā tiek atsvaidzināts un atdzesēts ar iztvaikošanas palīdzību, ierīce ir aprīkota ar ventilatoru ar trīs ātruma līmeņiem. Tas rada pastāvīgu gaisa plūsmu, kas patīkami izplata svaigo gaisu visā telpā. Ierīce ir aprīkota arī ar jonu ģeneratoru. Joni nodrošina putekļu daļiņu filtrēšanu un ievērojamu putekšņu piesārņojuma samazināšanos.


Īpaši praktiska: nav nepieciešams uzstādīt ieplūdes vai izplūdes šļūteni. Pēc 9,3 litru ūdens tvertnes uzpildīšanas ierīce darbojas autonomi un nepārtraukti vairāk nekā 10 stundas. Pateicoties tā nelielajam svaram (5,5 kg) un kompaktajiem izmēriem (25 x 25 x 75 cm), to var viegli pārvietot no istabas uz istabu.


Un šai ierīcei ir vēl viena priekšrocība, jo tai ir radiofrekvenču aizsardzība pret nepatīkamiem kukaiņiem. Pateicoties lielajam gaisa plūsmas ātrumam (vairāk nekā 760 m³/h), tas būs jūsu mīļākais pavadonis visas vasaras garumā.


Īsi par jūsu priekšrocībām:

5-in-1 daudzfunkciju ierīce: ventilators, gaisa dzesētājs, mitrinātājs, jonu ģenerators un kukaiņu atbaidīšanas līdzeklis. Vienkāršs un kompakts dizains: 28 x 25 x 75 cm Tiešā trieciena laukums: 10 m³. Ūdens tvertnes tilpums: 9,3L. Darbības laiks vairāk nekā 10 stundas. Gaisa patēriņš: ventilatora griešanās ātrums 760 m³/h3. Vadība, izmantojot skārienpaliktni un tālvadības pulti. Jauda: 45 W.


Tehniskas detaļas

Ražotājs Team Kalorika

daļas numurs TKG ASO 1002

Produkta izmēri ‎28 x 25 x 75 cm; 7,4 kg

Produkta modeļa numurs AKO 1002

Krāsa Balta

Produkta daudzums iepakojumā ‎1

Gabalu skaits ‎1

Skaņas līmenis 52dB

Īpašas iespējas Kompakts

Iekļautie komponenti ‎Ierīce

Nepieciešamas baterijas? Nē

Preces svars ‎7,4 kilogrami

  • 129,00€
  • 99,00€


Visited products