Soundmaster CD9220 CD Player

  • Modelis: Soundmaster CD9220 CD Player

Soundmaster CD9220 CD / MP3 atskaņotājs

Slavenā Hi-Fi Soundmaster pārnēsājamā ierīce, kas pieejama arī sudraba krāsā (CD9220SI), ar savu izsmalcināto alumīnija apvalku atbilst mūsdienu prasībām. Kompaktdisku atskaņotājs, kas ir atvērts ērtai piekļuvei, atbalsta CD, CD-R, CD-RW un MP3 CD formātus un nodrošina stundu baudīšanu. Atsākšanas funkcija ir īpaši noderīga tiem, kuri bieži ir ceļā; viņš ievieto “grāmatzīmi”, lai atskaņošanu varētu atsākt tieši no vietas, kur tā tika apturēta. Turklāt modernais portatīvais CD / MP3 atskaņotājs atbalsta celiņu programmēšanu, atkārtotu atskaņošanu, skenēšanas funkciju un CD celiņu nejaušu atskaņošanu.

Uzmanības un izciļņi, kas notiek ceļā, nav problēma Soundmaster CD9220 CD atskaņotājā un MP3 atskaņotājā. Integrētā anti-šoka sistēma nodrošina audio datus 100 sekundes (MP3 CD) vai 40 sekundes (audio CD), lai vienmērīgi atskaņotu. Arī parocīgās ierīces skaņas kvalitāte ir iespaidīga: iebūvētā X-basa funkcija nodrošina, ka jūs varat baudīt jaudīgu basu ar komplektā iekļautajām stereo austiņām. Kompaktdisku atskaņotāju var darbināt ar baterijām vai uzlādējamām baterijām.

Pateicoties komplektā iekļautajam strāvas adapterim, baterijas var uzlādēt, pat nenoņemot tās no kompaktdisku atskaņotāja.


Izstrādājuma izmēri: 14,3 x 13 x 2,9 cm

Iepakojumā esoša produkta svars: 399 g

  • 49,00€

Visited products