Numan Reference 801 Three-way Standing Speakers

  • Modelis: 801 white


Atsauce 801 - balti trīsceļu pastāvīgie skaļruņi


Autentiski smalkumi
Estētiskā skaņa
Atsauces sērijas skaļruņi, kā norāda nosaukums, ir vispopulārākie, ja runa ir par skaļruņu tehnoloģiju NUMAN mājās. Rūpīgi atlasīti komponenti un izsmalcināta skaņošana padara tos skanīgus unikālus. Klasiskais dizains ļauj ērti integrēt skaļruņus jebkurā dzīves telpā.
Stāvošie skaļruņi NUMAN Reference 801 izceļas ar dabīgām, patīkamām un siltām skaņām un gaišām notīm. Tie piedāvā arī lielu uzticamību nelielos diapazonos, bez lieliem basiem. Tā līdzsvarotie skaņas parametri izklausās bagātīgi pat zemā skaļuma līmenī.
Precīzs mehānisms
Dzidra skaņas kultūra
Trīsceļu sistēmai ir divi 16,5 cm  zemfrekvences skaļruņi, 16,5 cm  vidējā diapazona draiveris un tweeteris ar integrētu NUMAN audio vadību. Alumīnija štancēta šasija, ferīta magnēti, divi basa atstarošanas caurumi, divu vadu spaile un optimāli pastiprināts korpuss, kas aizsargāts ar akustisku putu rokturi, nodrošina ieskaujošu, telpu piepildošu klausīšanās pieredzi.
Atsauces sērija tika izstrādāta bez jebkāda pārklājuma saskaņā ar naturistu kustības principiem. Skaļruņa visjutīgākā daļa, tviteris, ir aizsargāta ar metāla apvalku un iztur katru pirkstu triecienu.
Izstrādājuma izmēri: 21 x 32,5 x 111,5 cm

Iepakojumā esoša produkta svars: 18,5 kg

  • 439,00€

Visited products