Klarstein Brooklyn 32 ( Demo )

Produkta apraksts

Kompakts, bet ļoti liels uzglabāšanas vietas ziņā: Klarstein Brooklyn 32 Silver mini ledusskapis ar 32 litru lietderīgo ietilpību piedāvā plašu vietu plašam bezalkoholisko dzērienu un stipro alkoholisko dzērienu klāstam. Desmit ieliktņi, kas atrodas 2 cm attālumā viens no otra, ļauj elastīgi dekorēt interjeru ar plastmasas grīdu dažādās opcijās. Atdzesēšanai pēc vajadzības ir pieejami 3 līmeņi, lai noregulētu dzesēšanas jaudu no 12 līdz 15 ° C. Brooklyn 32 Silver atstāj īpašu iespaidu ar savu pievilcīgo dizainu: panorāmas stikla durvis ļauj vienmēr redzēt pelēko interjeru. Arī iekšpusē esošā LED lampa uzticami izgaismo uzglabāto pārtiku, atverot durvis.

Pateicoties EcoExcellence sistēmai, Klarstein Brooklyn 32 Silver ir arī īpaši videi draudzīgs: tā termoelektriskā dzesēšanas sistēma darbojas tik ekonomiski, ka ir saņēmusi energoefektivitātes klasi A. Turklāt šī tehnoloģija galvenokārt ir klusa ar darbības troksni 0 dB , kas padara to ideāli piemērotu lietošanai viesnīcās vai istabās.

Energoefektīvs un noderīgs katrai mazai mājai: mini ledusskapis Klarstein Brooklyn 32 Silver.                                                                                                                                                                Augstumā regulējamas kājas, lai kompensētu nelīdzenas grīdas

Tilpums: 32 litri

Energoefektivitātes klase: A

Apkārtējā temperatūra optimālai darbībai: 25 ° C

10 spraugas, ik pēc 2 cm viena no otras

viegla tīrīšana

Darba troksnis: 0dB

Aukstumaģents: R600a

Enerģijas patēriņš: 65W

Durvju aizturis: pa labi (maināms)

Barošanas avots: 220-320 V ~ | 50/60 Hz

  • 145,00€
  • 74,00€


Visited products

Klarstein Brooklyn 32 ( Demo )

74,00€ 145,00€