GASTROBACK® Design Espresso Plus

  • Modelis: 42606

Svaigs un smaržīgs espresso: GASTROBACK® Design Espresso Plus automāts sudraba krāsā

Ar GASTROBACK® Design Espresso Plus sudraba espresso automātu jūs varat pasniegt gardu espresso kā īsts baristas. Pateicoties elegantajam dizainam, tas iederēsies jebkurā virtuvē un gaidīs, kad jūs cienāsiet ar gardu karsto dzērienu. Sagatavošana notiek ļoti ātri un intuitīvi, pateicoties iekārtas praktiskajām funkcijām. Divkāršs prieks garantēts, jo ar šo modeli vienlaikus var piepildīt līdz 2 tasītēm ar gardiem kafijas darinājumiem.

Kādas ir brūvēšanas sistēmas priekšrocības?

Gatavojot espresso, izmantojot portafiltru, augstspiediena tvaiks tiek izvadīts caur sietu, kas piepildīts ar espresso pulveri. Tas rada unikālu garšu.

Īpatnības

Šīs īpašās funkcijas jūs gaida: par 360° pagriežams piena putotājs, ESE spilventiņu ieliktnis.

Ļoti vienkārša apstrāde

Vienkāršu darbību nodrošina rotējošā vadība.

Automātiska izslēgšana saprātīgai lietošanai

Ierīce ir aprīkota ar automātisku izslēgšanos, kas neļauj to atstāt ieslēgtu ilgāk nekā nepieciešams.

Īpaši liela ietilpība

Ūdens tvertnes tilpums ir 1,5 litri. Šis izstrādājums, kura izmēri ir tikai 27 cm x 32,5 cm x 20,6 cm (PxPxA), ir piemēroti lielākajai daļai virtuves plauktu, pateicoties tā mazajam izmēram. Mašīnas svars 5,6 kg

Augstas kvalitātes un izturīgi materiāli

Mašīna ir izgatavota no nerūsējošā tērauda. Tāpēc tas ir ne tikai viegli tīrāms un noņemams katlakmens, bet arī ārkārtīgi izturīgs un izturīgs. Un vizuāli materiāls rada izcilu kopējo iespaidu. Tā neitrālā sudraba krāsa padara to lieliski piemērotu jebkurai virtuvei.

Viss, kas jums jāzina par veiktspēju

1,25 W jauda garantē ātru gatavošanu. Tātad jūs varat baudīt gardus īpašos kafijas dzērienus vēl ātrāk! Modelis ir aprīkots arī ar augstas veiktspējas 15 bāru ūdens sūkni.

  • 150,00€
  • 89,00€


Visited products