GASTROBACK Health Smart Pro Kontaktgrill

  • Modelis: 42514

Prasīgie gardēži būs sajūsmā par jaunajām kulinārijas pasaulēm, ko viņi atklās ar GASTROBACK HEALTH SMART GRILL PRO kontaktgrilu!


Klasiskais nerūsējošā tērauda dizains jums patiks jau no pirmā mēģinājuma. Korpusa konstrukcijā izmantotais augstas kvalitātes nerūsējošais tērauds padara to viegli tīrāmu un izturīgu. Veiktspējas ziņā šo ierīci ir grūti pārspēt, jo tā var patērēt ne vairāk kā 2200 W – ar šo jaudu jebkuru ēdienu var pagatavot īsā laikā, turklāt gaļa izrādās neticami maiga, pateicoties augstajai temperatūrai!


Divas grila plāksnes nodrošina optimālu apbrūnināšanu un cepšanu augšpusē un apakšā. Alumīnija plāksnes karsējot ātri un vienmērīgi sadala siltumu, padarot ēdiena gatavošanu daudz vienkāršāku. Kopumā šis materiāls saglabā ierīci ļoti vieglu. Izmantojot skalu, varat pielāgot temperatūru, lai tā atbilstu jūsu konkrētajām sastāvdaļām. Modelis ir aprīkots ar termostatu, lai jūs vienmēr varētu pagatavot ēdienu optimālā temperatūrā.


Ir īpašs kanāls, pa kuru viegli izplūst sula un tauki. Pateicoties regulējamām eņģēm, produktu var lieliski izmantot arī biezāku steiku cepšanai vai gatavošanai. Varat viegli pievienot modeli tuvākajai kontaktligzdai, izmantojot 1,2 m kabeli, un varat sākt.


Krāsa SUDRABA/MELNA

Produkta izmēri ‎38 x 33 x 14,5 cm; 5,7 kilogrami

Jauda/jauda 2000 W

Materiāls Nerūsējošais tērauds

Preces svars ‎5,7 kilogrami

  • 154,00€
  • 99,00€


Visited products