Eļļas radiators Kendin, 2000 W, melns

  • Modelis: Kendin

Mājīgs siltums mājās: mūsu elektriskais sildītājs ar 15 ar eļļu pildītām apkures lamelēm ātri rada siltu atmosfēru jūsu mājās, 3 apkures režīmi un enerģijas taupīšanas termostats (800W-1200W-2000W), lai pielāgotu temperatūru dažādām telpām, ideāli piemērots efektīva un nepārtraukta guļamistabu, biroju, garāžu un vannas istabu apkure (IPX4 ūdensizturīgs).

15 sildelementi: 15 ar eļļu pildītām apkures ribām ir liels gaisa kontakta laukums, lai maksimāli palielinātu telpas siltumu, un katrai ribai ir 5 eļļas sadales kanāli ātrākai un efektīvākai apkurei nekā lielākajai daļai uz eļļas bāzes ražotu radiatoru un sildītāju.

Vismodernākie drošības līdzekļi: iebūvēta aizsardzība pret pārkaršanu un apgāšanās aizsardzība ar automātisku izslēgšanos nodrošina tūlītēju izslēgšanu, ja rodas nedroša situācija, nepārtraukti liesmu slāpējoši materiāli, lai novērstu ugunsgrēkus, korpusa dizains, kas paredzēts dzesēšanas šķidruma eļļas izolēšanai un novērst apdegumus.

Vienkārša darbība: ar diviem slēdžiem temperatūras regulēšanai un jaudas līmeņa izvēlei radiatoru var noregulēt īsā laikā.

Preces izmēri: 56 x 57 x 14 cm, preces svars: 12,7 kg, 4 cietās gumijas ritentiņi ar 360° rotāciju, strāvas kabelis 1,2 m.

  • 79,00€
  • 42,00€


Visited products