Blumfeldt Riverrun Garden Fountain

  • Modelis: 10034777

Dekoratīvās strūklakas ūdenskritums Blumfeldt Riverrun

Gurling strauti, Blumfeldt Riverrun strūklakas mistiskā ūdens pasaule pārvērš jūsu dārzu, terasi, dzīvojamo istabu un ziemas dārzu par relaksācijas oāzi acīm un ausīm - brīnišķīgu viļņainu ūdens plūsmu, skaidru formu un dzirkstošu gaismas atspulgu kombināciju.

Maiga ūdens šļakata Blumfeldt Riverrun dekoratīvajā strūklakā uzlabo svētlaimīgas relaksācijas sajūtu. Lēni dungojot, no lielajiem vārtiem strūklakas baseinā ieplūst 35 cm plata kaskāde, aicinot uz mierīgu apceri. Taču ne tikai pilnīga, nepārtraukta ūdens plūsma padara strūklaku iespaidīgu — strūklakas dzirkstošais LED gredzens liek tai mirdzēt ar siltu baltas gaismas mirdzumu. Kubistiskajai cinkotajai metāla strūklakai ir betona dizains ar ūdeni, kas plūst pa šīfera aizmugurējo sienu. Šīs īpašības padara Riverrun vizuāli un akustiski uzlabo garastāvokli. Metāla un pilnībā cinkota strūklaka ir īpaši izturīga un izturīga pret laikapstākļiem: bez rūsas un aptraipīšanas, tā lieliski iekļaujas dažādās vidēs. 12 W sūknis uztur pastāvīgu burbuļojošā ūdens cirkulāciju, padarot

Pateicoties garajam 10 metru kabelim, Blumfeldt Riverrun strūklaku var uzstādīt jebkur. Visas detaļas ir izturīgas pret laikapstākļiem, un tās var atstāt ārā pat sliktos laikapstākļos.

Maģiska formas un ūdens pievilcība: ar Blumfeldt Riverrun dārza strūklaku jūs pārvērtīsit savu dārzu vai dzīvokli par mistisku atpūtas oāzi.

Pamatinformācija:

Vienkārša lietošana: vienkārša montāža un uzstādīšana

Lietošanai iekštelpās un ārā: 10 m savienojuma kabelis elastīgai pozicionēšanai

Nepārtraukta darbība: zemas ūdens izmaksas, pateicoties pastāvīgai ūdens cirkulācijai, kuras pamatā ir LoopFlow koncepcija.

Atmosfēras apgaismojums: LED gredzens ar silti baltu gaismas atspulgu

Laikapstākļu izturīga: pilnībā cinkota betona stila metāla strūklaka ar šīfera aizmugurējo sienu - bez rūsas, bez aptraipīšanas

Raksturlielumi:

Stabila pilnībā metāla konstrukcija

cirkulācijas jauda: 800 litri stundā

kūsājošs ūdens ar augstu relaksējošu efektu

materiāls: cinkots metāls

ūdens tvertne ar tilpumu ~ 12l

vienkārša uzstādīšana un konfigurēšana

Īpaši garš 10 metru kabelis nodrošina lielāku pozicionēšanas brīvību

Sūkņa aizsardzības klase: IPX8

aizmugurējā kabeļa ievade

barošanas avots: 220-240 V ~ | 50 Hz

Piegādes diapazons:

1 x strūklaka

1x sūknis

1x adapteris

1x LED gredzens

1 x Daudzvalodu lietotāja rokasgrāmata

Izmēri:

Izmēri: 46 x 92,5 x 25 cm (P x A x G)

ūdens tvertnes izmēri: 45,5 x 13 x 24,5 cm (P x A x G)

kabeļa garums: 10 m

svars: apmēram 16 kg

  • 249,00€
  • 99,00€


Visited products